18 i 19 listopada 2022 roku odbędzie się VIII Konferencja Psychologii Klinicznej Dziecka „Dziecko w kryzysie 2020–2022”.

Tematyka konferencji będzie dotyczyć następujących tematów: psychiczne i somatyczne konsekwencje doświadczania kryzysu; dzieci i ich rodzice w obliczu kryzysu; doświadczenia szpitalne dzieci i ich rodziców w czasach COVID-19; psycholog wobec dzieci i rodzin uchodźców; psycholog i psychiatra w kryzysie?.

Konferencja odbędzie się w formie zdalnej.

Organizatorami konferencji są Katedra Psychologii Klinicznej Dziecka i Rodziny Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Sekcja Psychologii Klinicznej Dziecka PTP.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie konferencji – konferencjadzieckowkryzysie.psych.uw.edu.pl >>

.