„Changing Penologies and European Crime Policy” to tytuł międzynarodowej konferencji organizowanej przez Europejski Ośrodek Studiów Penologicznych im. prof. G. Rejman Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.

Konferencja powiązana jest z obchodami 15. rocznicy utworzenia Europejskiego Ośrodka Studiów Penologicznych w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji oraz 50. rocznicą utworzenia IPSiR.

Konferencja odbędzie się w dniach 20–21 października w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

W trakcie konferencji nastąpi oficjalna inauguracja serii wydawniczej penology.org przygotowanej przez Europejski Ośrodek Studiów Penologicznych we współpracy z Wydawnictwami Uniwersytetu Warszawskiego.

Program konferencji znajduje się na stronie internetowej Ośrodka penology.org >>

Informacja na temat serii penology.org znajduje się na stronie Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego w zakładce „Serie wydawnicze”.