W listopadzie Uniwersytet Warszawski obchodzi 203. urodziny. Z tej okazji, jak co roku, organizowany jest koncert.

Tym razem będzie można posłuchać kompozycji z najnowszej płyty Włodek Pawlik Trio „PAWLIK/MONIUSZKO – POLISH JAZZ”. Utwory stanowią jazzową aranżację najsłynniejszych pieśni i arii XIX-wiecznego polskiego kompozytora, Stanisława Moniuszki.

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada (niedziela) o godz. 18.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66). Bezpłatne zaproszenia można odbierać od 8 listopada w Biurze Promocji UW (Pałac Kazimierzowski na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu, pokój nr 8) w godz. 9.00-16.00 (poniedziałek, środa, piątek) i 9.00-17.30 (wtorek, czwartek).

Koncert będzie transmitowany w kanałach UW.

Wydarzenie na Facebooku >>