Tegoroczny koncert, organizowany z okazji 202. rocznicy powstania uniwersytetu, stanowi część obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wśród wykonawców poetycko-muzycznego widowiska zatytułowanego „Ta nasza wolność” znajdują się zespoły artystyczne UW.

Wystąpią:

• Teatr Hybrydy UW pod kierownictwem Macieja Dzięciołowskiego;
  • Zespół Pieśni i Tańca UW „Warszawianka” pod kierownictwem Jana Łosakiewicza;
  • Chór Akademicki UW pod kierownictwem Iriny Bogdanovich;
  • Chór Kameralny „Collegium Musicum” UW pod kierownictwem Andrzeja Borzyma;
  • Chór Wydziału Biologii UW pod kierownictwem Zofii Borkowskiej;
  • Chór Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW pod kierownictwem Karoliny Siłkiny;
  • Chór Wydziału Fizyki UW pod kierownictwem Katarzyny Płońskiej;
  • Chór Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW pod kierownictwem Adrianny Żołnierczuk.

Wydarzenie odbędzie się 18 listopada o godz. 18.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej (ul. Dobra 56/66).

Bezpłatne zaproszenia można odbierać od 8 listopada w Biurze Promocji UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Pałac Kazimierzowski, pokój nr 8): poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. 9:00-16:00, środa, piątek w godz. 9:00-17:30.