Koncert interaktywny z udziałem publiczności dr. Witolda Błaszczyka odbędzie się w ramach jubileuszu dwusetlecia UW.

Doktor Błaszczyk to artysta muzyk i pedagog. Absolwent dwóch wydziałów: Fortepianu, Klawesynu i Organów w klasie organów profesora Józefa Serafina oraz Wychowania Muzycznego w klasie dyrygentury chóralnej profesora Andrzeja Banasiewicza w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Od 1984 r. prowadzi klasę dyrygentury chóralnej, harmonii i organów w Instytucie Szkolenia Organistów. Jako organista i kameralista wykonał ponad 350 koncertów w pięciu krajach Europy.
Koncert odbędzie się 17 listopada o godz. 19.30 w Bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela przy ul. Świętojańskiej 8 na Starym Mieście w Warszawie.

Wstęp jest wolny. Obowiązują zapisy dla grup zorganizowanych drogą mailową: mkurkowska(at)uw.edu.pl.

www.iso.mkw.pl