Centrum Badań nad Problematyką Kobiet i Płci UW organizuje spotkanie online dla osób z UW promujące raport „Kobiety na uniwersytetach i pandemia COVID-19″ oraz podsumowujące projekt badawczy, na podstawie którego powstał dokument. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane wyniki badania oraz rekomendacje zmian w zakresie organizacji pracy na UW.

Organizatorki zapraszają szczególnie osoby, które nie uczestniczyły w projekcie, a są zainteresowane dyskusją nad wnioskami raportu oraz propozycjami konkretnych działań i zmian.

Projekt „Kobiety na uniwersytetach i pandemia COVID-19” był realizowany na Uniwersytecie Warszawskim w partnerstwie z Uniwersytetem w Mediolanie. W badaniu uczestniczyły osoby pracujące na Uniwersytecie: akademiczki, w tym doktorantki, a także pracowniczki administracji, obsługi technicznej, informatyczki i bibliotekarki.

Spotkanie odbędzie się online 14 grudnia o godz. 15.00. Na spotkanie obowiązuje rejestracja.

Link do rejestracji na spotkanie >>

Link do raportu >>