Kolejnym gościem audycji z cyklu „Jestem z UW” będzie Maciej Pertyński, absolwent arabistyki i islamistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Maciej Pertyński jest dziennikarzem motoryzacyjnym. Na kanale YouTube prowadzi kanał Pertyn Ględzi, w którym testuje najnowsze wersje samochodów osobowych. Jako jedyny Polak zasiada w jury konkursu World Car of the Year. Jest także tłumaczem i religioznawcą, miłośnikiem podróży.

Wywiad poprowadzi redaktor Maciej Kwiek, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, który co miesiąc rozmawia ze znanymi absolwentami UW. Od swoich gości wydobywa nieznane szerszej publiczności historie związane ze studiowaniem na Uniwersytecie Warszawskim.

Emisja wywiadu odbędzie się 11 maja między godz. 10.00 a 10.30 w Akademickim Radiu Kampus na 97,1 FM.

klubabsolwentow.uw.edu.pl