Studenckie Koło Psychologii Ekonomicznej „Moderator” przy Wydziale Psychologii wznawia cykl PRywatki. Gościem pierwszego w tym sezonie spotkania będzie Justyna Kołakowska, Event Manager agencji El Padre, która w luźnej atmosferze opowie o tajnikach organizacji eventów: targów, imprez firmowych itp.

PRywatki to okazja, by poznać sekrety świata komunikacji – PR, lobbing, marketing. W atmosferze kawiarni specjaliści opowiadają o tajnikach swojej profesji. Spotkania są otwarte dla wszystkich, bez opłat. Odbywają się zawsze w czwartki. Organizatorzy zachęcają do zadawania prelegentom pytań.

Wstęp wolny. Nie obowiązują zapisy.

Spotkanie pod tytułem „Jak się rodzą eventy?” odbędzie się 12 marca o godz. 19 w kawiarni Bookhousecafe przy ulicy Świętokrzyskiej 14.