6 grudnia (wtorek) na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu odbędzie się gra mikołajkowa dla dzieci „W świątecznej krainie czas wspaniale płynie”.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.40 zapaleniem światełek na choince przed gmachem Starej Biblioteki i potrwa do godz. 20.00.

Podczas zabawy uczestnicy będą rozwiązywali świąteczne zadania i otrzymają pieczątki umożliwiające dotarcie do mety, na której czekać będzie Święty Mikołaj z prezentami. Na terenie całego kampusu świąteczne elfy będą pomagać w wyzwaniach i przyznawać pieczątki.

Przejście przez komin, wykonanie skrzacich ćwiczeń gimnastycznych czy udzielenie odpowiedzi na pytanie, co znajduje się w mikołajkowej skarpecie to tylko niektóre z zadań czekających na uczestników.

Wydarzenie jest organizowane przez Uniwersytet Otwarty UW, Wydział Pedagogiczny UW oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Udział w grze jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uniwersytetu Otwartego UW >>