Giełda Współpracy to wydarzenie dla studentów, przedstawicieli firm i naukowców. Odbędzie się w ramach projektu „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy”.

Uczestnicy przedsięwzięcia „Aplikacyjne prace dyplomowe” – studenci kierunków humanistycznych i społecznych dzięki wsparciu doświadczonych promotorów będą przygotowywać prace licencjackie i magisterskie odpowiadające na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Dzięki temu możliwa będzie poprawa transferu wiedzy akademickiej do otoczenia społeczno-gospodarczego Uniwersytetu oraz podniesienie kompetencji zawodowych przyszłych absolwentów.

Cele Giełdy Współpracy:

• prezentacja oferty nauk humanistyczno-społecznych w zakresie współpracy przy aplikacyjnych pracach dyplomowych;
  • prezentacje przykładów najlepszych praktyk współpracy Uniwersytetu z partnerami zewnętrznymi w zakresie aplikacyjnych prac dyplomowych;
  • nawiązanie współpracy między partnerami a przedstawicielami 6 wydziałów:

– Artes Liberales;
– Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii;
– Filozofii i Socjologii;
– Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych;
– Polonistyki;
– Psychologii.

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu odbywają się przez formularz rejestracyjny na stronie internetowej pod tym linkiem.

Wydarzenie odbędzie się 25 października o godz. 10 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66 w Sali Wystawowej.

biurokarier.uw.edu.pl