Centrum Europejskie UW, wraz z partnerami: Centrum Stosunków Międzynarodowych i kancelarią WKB, zaprasza na konferencję naukową „Finland in Europe. Security, political, economic and social dimension”.

W trakcie konferencji polscy i zagraniczni eksperci odniosą się do różnych kwestii, takich jak fińska polityka bezpieczeństwa oraz sukces Finlandii w dziedzinie gospodarki, edukacji i polityki społecznej.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 25 maja w godz. 10.15–13.30 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 56/66 w sali 256.

Program konferencji dostępny jest na stronie Centrum Europejskiego UW >>

Konferencja „Finland in Europe” jest dofinansowana w wewnętrznym systemie grantowym w ramach Działania IV.3.1 finansowanego z Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.