Na Uniwersytecie Warszawskim w terminie 14-15 października odbędzie się wydarzenie Erasmus Days 2021.

Jest ono organizowane przez Biuro Współpracy z Zagranicą UW, we współpracy z Erasmus Student Network UW i uczelniami Sojuszu 4EU+. Wydarzenie wpisuje się w międzynarodowe obchody dni programu Erasmus+.

W ramach Erasmus Days 2021 na UW odbędą się dwa spotkania online:

• „Erasmus+ Days: 4EU+ Information Session” – 14 października (czwartek), godz. 12.00: spotkanie online w języku angielskim, podczas którego przedstawiciele uczelni wchodzących w skład Sojuszu 4EU+ opowiedzą o swojej ofercie. Transmisja spotkania dostępna będzie na profilu 4EU+ Alliance,
  • „Co nowego w programie Erasmus? Moja erasmusowa przygoda” – 15 października (piątek), godz. 14.00: spotkanie online w języku polskim, podczas którego eksperci Biura Współpracy z Zagranicą UW przedstawią ogólne informacje o programie Erasmus+, a studenci opowiedzą o swoich doświadczeniach z wyjazdu na stypendium. Transmisja spotkania dostępna będzie w opisie wydarzenia na Facebooku – Erasmus Days 2021 na Uniwersytecie Warszawskim.

Więcej informacji w j. polskim i w j. angielskim znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/events