Do 30 kwietnia studenci i absolwenci uczelni z 13 państw RIS (Research Innovation Scheme) mogą zgłosić się do projektu RIS Fellowships i odbyć 3-miesięczny, płatny staż w przedsiębiorstwach należących do konsorcjum EIT Food i start-upach stowarzyszenia RisingFoodStars.

30 studentów i absolwentów uniwersytetów z państw RIS – Chorwacji, Czech, Estonii, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowenii, Turcji, Węgier i Włoch – może zdobyć doświadczenie w branży rolno-spożywczej i odbyć staż w firmach konsorcjum EIT Food, a także start-upach skupionych w stowarzyszeniu RisingFoodStars.

Projekt EIT Food RIS Fellowships jest prowadzony przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a jego partnerami są: Fundacja AZTI (Hiszpania), PepsiCo (Wielka Brytania), Puratos (Belgia), Maspex (Polska) oraz dwa oddziały EIT Food – CLC North-East i CLC South.

Zgłoszenia do projektu odbywają się przez platformę LinkedIn.