Centrum Studiów Latynoamerykańskich przygotowało Dzień otwarty. W programie znalazły się:

• spotkanie z wykładowcami i studentami oraz przedstawicielami sekratariatu ds. studenckich CESLA,
  • wspólne przygotowanie meksykańskiego guacamole,
  • degustacja yerba mate,
  • wystawa pamiątek z Ameryki Łacińskiej,
  • loteria pamiątek z Meksyku.

Dzień otwarty odbędzie się 18 czerwca 2015 od godz. 16 w Centrum Studiów Latynoamerykańskich przy ul.Smyczkowej 14.

Ponadto w ramach preludium do Dnia otwartego zorganizowane zostaną warsztaty „¡Tú también puedes hacerlo!, czyli zrób sobie naszyjnik z czaszką – warsztaty decoupage”.

18 czerwca w Bibliotece CESLA (sala nr 211) w godz. 14.00-16.00 odbędzie się II edycja Warsztatów Decoupage z motywami latynoamerykańskimi. Podczas zajęć każdy z uczestników wykona naszyjnik z motywem czaszek meksykańskich. Organizator zapewnia materiały. Ilość miejsc jest ograniczona (8 miejsc). Zapisy trwają do 17 czerwca do godz. 14. Osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: biblioteka.cesla(at)uw.edu.pl, w tytule wiadomości należy wpisać frazę „Warsztaty decoupage”.