„Dzień Karier WZ UW – WZbogać się o nowe doświadczenie” – pod takim hasłem 29 marca (środa) na Wydziale Zarządzania UW odbędą się trzecie targi pracy, organizowane przez Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania oraz Biuro Karier i Absolwentów WZ UW.

Podczas Dnia Karier WZ UW będzie można:

• porozmawiać z doświadczonymi i uznanymi pracownikami renomowanych firm i instytucji, którzy opowiedzą o perspektywach rozwoju, przebiegu rekrutacji oraz udzielą wskazówek dotyczących początków kariery w danej branży,
  • wziąć udział w warsztatach i prelekcjach prowadzonych przez wystawiające się firmy i instytucje,
  • skonsultować swoje CV i/lub list motywacyjny w Strefie Doradcy Kariery.

W Strefie Doradcy Kariery doradczynie kariery odpowiedzą na pytania dotyczące kariery oraz rozwoju osobistego, a także przeanalizują dokumenty aplikacyjne. Wszyscy studenci i absolwenci Wydziału Zarządzania, którzy chcą skonsultować swoje CV i/lub list motywacyjny mogą to zrobić w godz. 11.30–16.00 (sala A207, II piętro). Na spotkanie należy przynieść swoje CV i/lub list motywacyjny.

Szczegółowe informacje znajdują się na Portalu Synergia WZ UW >>