Gra terenowa, rozdanie nagród dydaktycznych oraz dyplomów dla absolwentów, koncert Chóru Wydziału Fizyki UW, wykład „Przychodzi fizyk do baru…”, grill i tradycyjne lody azotowe – to tylko niektóre z atrakcji, przygotowanych przez Samorząd Studentów Wydziału Fizyki UW z okazji obchodzonego 10 maja Dnia Fizyka. Tegorocznym patronem Dnia Fizyka jest Maria Skłodowska-Curie oraz Pierre Curie.

W tym roku studenci przygotowali nie jeden dzień, a cały tydzień atrakcji, wydarzeń i spotkań. Pierwsze z nich odbędzie się 6 maja.

Oficjalna inauguracja Dnia Fizyka na UW odbędzie się w piątek 10 maja o godz. 10.00 w budynku FUW, przy ul. Pasteura 5 w auli 0.03. Tego samego dnia o godz. 12.00 przy ul. Nowa Hoża (pomiędzy budynkami Wydziału Fizyki i Centrum Nowych Technologii) zostanie zorganizowany piknik.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia >>