Wykład dr. Harrego G. Harrisa pt.: „Entrepreneurial success: A Strategic Look at Vision, Opportunities and Challenges in a Global Competitive Market”, rozpocznie się o godz. 18:00  w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego (Krakowskie Przedmieście 26/28).

Dr Harris to przedsiębiorca, który odnosi sukcesy w branży ochrony zdrowia w Stanach Zjednoczonych. Ukończył Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley, wykładał m.in. na Uniwersytecie Harvarda. Spotkanie będzie okazją do poznania praktyk w zakresie skutecznego prowadzenia biznesu w skali światowej, budowaniu strategii oraz wyzwań współczesnego rynku.

Organizatorami wykładu są Stowarzyszenie Top 500 Innovators, Ambasada USA oraz Uniwersytet Warszawski.

Potwierdzenie uczestnictwa do 15 maja do godz. 10:00 na adres: bwr@uw.edu.pl