Ruszają zapisy na część zajęć organizowanych w ramach Dnia Odkrywców Kampusu Ochota, czyli dnia otwartego kampusu. Wydarzenie odbędzie się 16 marca. Wszyscy zainteresowani naukami matematyczno – przyrodniczymi będą mieli okazję odwiedzić budynki uniwersyteckie na Ochocie oraz wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i pokazach popularnonaukowych.

DOKO jest wspólnym przedsięwzięciem wydziałów: Biologii; Chemii; Fizyki; Geologii; Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz jednostek współpracujących CeNT, ŚLCJ, CNBCh, Kolegium MISMaP i MSOŚ.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00 na Wydziale Fizyki UW przy ul. Pasteura 5.

Program zajęć otwartych oraz tych, na które obowiązuje rejestracja znajduje się na stronie doko.mimuw.edu.pl

Dodatkowe informacje dostępne są także pod adresem facebook.com/DOKOUW