25 i 26 października w Szkole Głównej Handlowej odbędą się Dni Kariery – największe targi pracy, staży i praktyk organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. W ciągu dwóch dni studenci będą mieli szansę porozmawiać z przedstawicielami ponad 50 firm.

Podczas dwóch dni trwania targów w wiosce targowej przedstawiciele kilkudziesięciu firm zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy. Zorganizowana będzie również Strefa Doradztwa Zawodowego. Jest to specjalna przestrzeń, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami, którzy pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.

www.facebook.com/events