Dr. Christian Handke z Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie wygłosi referat „Compensation Systems to Fix Copyright Conundrums: The Cultural Economics Perspective”. Naukowiec będzie poszukiwał odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób najlepiej wykorzystać cyfryzację do promowania produkcji kulturalnej i dostępu do niej.

Moderatorem anglojęzycznego spotkania będzie dr Wojciech Hardy (DELab UW, Wydział Nauk Ekonomicznych UW).

Spotkanie jest pierwszym z anglojęzycznych seminariów „Digital Europe Economic seminars” organizowanych przez DELab. W spotkaniach online będą brali udział eksperci cyfryzacji z europejskich ośrodków naukowych i badawczych. Digital Europe Economic seminars będą odbywać się dwa razy w miesiącu (w środy).

Wydarzenie, podczas którego dr  Christian Handke wygłosi swój referat odbędzie się 12 maja o godz. 12.00 na platformie Zoom.

Więcej informacji >>