Instytut Polityki Społecznej UW oraz Studenckie Koło Naukowe Pracy i Zabezpieczenia Społecznego „Solidaritatis” zapraszają na debatę „Ubezpieczenie emerytalne – III Filar”. Debata jest pierwszym spotkaniem organizowanym w ramach cyklu „Dyskusje nad zabezpieczeniem społecznym”.

W trakcie debaty poruszone zostaną tematy związane z III filarem ubezpieczenia emerytalnego w ujęciu społecznym oraz prawnym z punktu widzenia pracowników, pracodawców i ekspertów.

W dyskusji wezmą udział: prof. Gertruda Uścińska – prodziekan Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, dr Janina Petelczyc – IPS UW, Hanna Ordon – Ordon Partnerzy, Ewa Tomaszewska – NSZZ „Solidarność” oraz studenci i doktoranci IPS UW.

Debatę poprowadzi Kamil Berrahal z IPS UW.

Spotkanie odbędzie się 20 maja w godz. 17-20 w auli Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych przy Nowym Świecie 69.

Więcej informacji o programie.