Z okazji Międzynarodowego Dnia Fizyki Medycznej Koło Doktorantów „Dawka LETalna” oraz Koło Naukowe Fizyki Medycznej, oba działające przy Wydziale Fizyki UW, organizują spotkanie „Czerniakowi powiedz NIE!”. Celem spotkania jest przedstawienie informacji dotyczących profilaktyki, diagnostyki oraz metod terapii czerniaka.

W spotkaniu wezmą udział: prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski, chirurg onkolog, kierownik Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, dr n. med. Piotr Ciechanowicz, dermatolog z Kliniki Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, Aleksandra Bochyńska, fizyczka medyczna z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Szymon Bubiłek i Paweł Puzyna ze Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki „Sarcoma” oraz Halina Bontruk, pacjentka.

Spotkanie odbędzie się 7 listopada (poniedziałek) na Wydziale Fizyki UW o godzinie 17.00 w sali 0.06 (parter). Na spotkanie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza internetowego >>

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku >>