„Cyfryzacja pod lupą nauki” to cykl spotkań, podczas których badacze i badaczki wraz z zaproszonymi gośćmi przyglądają się zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową, nowymi technologiami, innowacyjnością oraz cyfrowymi metodami badawczymi. Organizatorem seminariów jest DELab UW – Digital Economy Lab UW.

4 kwietnia o godz. 18.00 rozpocznie się seminarium z udziałem dr Natalii Juchniewicz z Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, zatytułowane „Koniec flaneurowania? Praktyki wędrówki, spaceru i chodzenia po mieście w dobie mediów cyfrowych”. Wystąpienie będzie dotyczyć sposobów, w jakie technologie mobilne i cyfrowe zmieniają nasze praktyki spacerowania, wędrowania i chodzenia po mieście.

Komentarz wygłosi dr Kuba Piwowar (Uniwersytet SWPS) i Jan Zygmuntowski (Akademia Leona Koźmińskiego), a spotkanie poprowadzi Weronika Przecherska z DELab UW i Wydziału Socjologii UW.

Seminarium odbędzie się online na platformie Zoom Video Webinars. Udział w spotkaniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie DELab UW >>