„Cyfryzacja pod lupą nauki” to cykl spotkań, podczas których badacze i badaczki wraz z zaproszonymi gośćmi przyglądają się zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową, nowymi technologiami, innowacyjnością oraz cyfrowymi metodami badawczymi. Organizatorem seminariów jest DELab UW – Digital Economy Lab UW.

23 lutego o godz. 18.00 rozpocznie się wykład Weroniki Przecherskiej (DELab UW, Wydział Socjologii UW), która pokaże, jak z rozwojem cyfrowego zdrowia radzą sobie Niemcy – zamieszkany przez ponad 80 mln ludzi kraj o skomplikowanej strukturze administracyjnej oraz systemu ochrony zdrowia.

Komentarz do badania wygłoszą:
– prof. dr hab. Andrzej Zybała (Szkoła Główna Handlowa);
– Andrzej Ryś (dyrektor ds. systemów zdrowia, produktów medycznych i innowacji w Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności, Komisja Europejska).

Moderacja: dr hab. Renata Włoch, prof. UW (DELab UW, Wydział Socjologii UW).

Seminarium odbędzie się poprzez platformę Zoom Video Webinars. Udział możliwy jest po bezpłatnej rejestracji.

Szczegółowe informacje >>