„Cultural Hot Spot UW – Miasteczko na styku kultur” to jednodniowe święto, którego celem jest przybliżenie kultur i zwyczajów obcokrajowców studiujących na UW. Na program wydarzenia złożą się pokazy, warsztaty i dyskusje z udziałem przedstawicieli organizacji studenckich i zagranicznych studentów. Odbędą się również prelekcje i spotkania dotyczące m.in. wolontariatu międzynarodowego czy sposobów podróżowania. Na uczestników czeka również strefa gastronomiczna, w której serwowane będą dania z różnych stron świata.

Wydarzenie odbędzie się 17 maja (piątek) w godz. 10.30-18.00 na dziedzińcu głównym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Prelekcje i spotkania z gośćmi będą miały miejsce w Gmachu Audytoryjnym. Organizatorami „Cultural Hot Spot – Miasteczka na styku kultur” są: Samorząd Studentów UW, Welcome Point oraz Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW.

Szczegółowe informacje >>

Wydarzenie na Facebooku >>