Szkoła przedsiębiorczości Brave Camp to sztandarowe wydarzenie Inkubatora UW. Studenci po raz szósty przejdą przez proces szkoleń i warsztatów, które pomogą im rozwinąć pomysły na różnego rodzaju przedsięwzięcia. Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów z takich obszarów jak marketing, biznes, autoprezentacja, walidacja pomysłu, storytelling. Dodatkowo uczestnicy będą mogli skorzystać z porad ekspertów i mentorów.

Na koniec akademii odbędzie się gala Demo Night, podczas której najlepsi uczestnicy zaprezentują efekty swojej tygodniowej pracy i staną przed szansą na zdobycie grantu (5, 3 albo 2 tysiące złotych) na dalszy rozwój projektów.

Wydarzenie odbędzie się od 9 do 15 lutego. Rekrutacja trwa do 20 stycznia. Udział w szkole przedsiębiorczości jest całkowicie bezpłatny.

Szczegółowe informacje >>