To tytuł interdyscyplinarnej konferencji naukowej, której głównym organizatorem jest Centrum Badań nad Prawnymi Aspektami Technologii Blockchain, działające w ramach Wydziału Prawa i Administracji UW. Celem uczestników spotkania będzie podjęcie dyskusji na temat technologii blockchain, możliwych sposobów jej wykorzystania oraz wyzwań, jakie stawia ona przed prawnikami, ekonomistami czy przedsiębiorcami.

W ramach konferencji przewidziane są cztery panele:

• Nowe technologie w prawie i biznesie (moderator: dr hab. Marcin Wiącek, prof. UW, WPiA UW);
  • Technologia blockchain a rynek finansowy (moderator: dr hab. Sławomir Żółtek, WPiA UW);
  • Waluty wirtualne (moderator: mec. Michał Dymiński, WPiA UW);
  • Technologia Blockchain w sektorze publicznym (moderator: dr Krzysztof Wąsowski, WPiA UW).

Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca (piątek) w godz. 9.30-19.00 w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Obowiązuje rejestracja poprzez formularz internetowy.

Szczegółowe informacje>>