Centrum Europejskie UW wraz z Centrum Debaty Publicznej organizują konferencję „Bilans Pandemii: Jaki będzie świat po COVID-19?”, która odbędzie się 25 maja od godz. 17, w formie hybrydowej.

Prelegenci poprowadzą dyskusję na żywo, a dla widzów dostępna będzie transmisja live. W trakcie wydarzenia poruszone zostaną aktualne tematy, dotyczące tego, w jaki sposób COVID-19 zmienia nasz świat? Jaki wpływ ma pandemia na kwestie gospodarczo-społeczne? Rozmówcy zastanowią się również nad konsekwencjami, które dotkną różnych aspektów naszego życia, a które niesie za sobą pandemia. Jakie zmiany odczujemy najmocniej? Czy jest możliwy całkowity powrót do świata sprzed COVID-19? Jakie wnioski i nauki można wyciągnąć z tej sytuacji, aby móc odpowiednio przygotować się na kolejne kryzysy?

W konferencji wezmą udział:
  • Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich, profesor Uniwersytetu SWPS;
  • Piotr Bujak, główny ekonomista i dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych PKO BP;
  • Katarzyna Skarżyńska, profesor nauk humanistycznych Uniwersytetu SWPS;
  • Bogdan Góralczyk, profesor w Centrum Europejskim UW, politolog i sinolog, były dyplomata i ambasador w krajach Azji.

Rejestracja odbywa się na stronie Centrum Debaty Publicznej >>

Więcej informacji o konferencji >>