Polskie Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką zaprasza na szkolenie dla pracowników administracyjnych oraz dydaktycznych UW dotyczące prowadzenia badań naukowych.

Temat szkolenia: Between East and West: Different perspectives on research. How to host and cooperate with Chinese researchers?

Szkolenie poprowadzą: Xiaoli Bao (Renmin University, visiting Researcher Harvard University), Dongfang Li (Beijing foreign Studies University) oraz Ran Wang (Renmin University).

Szkolenie odbędzie się 24 lutego o godz. 10:30 -11:30 na platformie ZOOM.

Po wcześniejszym umówieniu, od godz. 11:30, możliwe jest odbycie indywidualnych konsultacji z panią Xiaoli Bao.

Uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu realizowanym w ramach grantu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu powinny wysłać zgłoszenie na e-mail: china.law(at)wpia.uw.edu.pl, podając imię i nazwisko, stanowisko oraz numer kontaktowy. Wymagana jest rejestracja. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Liczba miejsc jest ograniczona.

*Rejestracja na szkolenie jest jednoznaczna z zobowiązaniem do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych wymaganych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej oraz ankiety ewaluacyjnej.