Podczas kolejnego spotkania z cyklu Autorskich Czwartków swoją najnowszą książkę „Miasto na żądanie ─ aktywizm, polityki miejskie, doświadczenia” zaprezentują jej autorzy. Spotkanie z Łukaszem Bukowieckim, Arturem Celińskim, Martyną Obarską oraz Xawerym Stańczykiem rozpocznie się o godz. 17.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie w sali 256. Wstęp na autorski wieczór jest wolny. Spotkaniu będzie towarzyszyła sprzedaż książek z 20% rabatem. Organizatorami wydarzenia są Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji na temat prezentowanej książki oraz nowości wydawniczych WUW można przeczytać w aktualnościach.

Kolejne spotkanie z prof. Mirosławą Czerny autorką książki „Stare i nowe w przestrzeni miast Ameryki Łacińskiej. Aktorzy i kontestatorzy zmian” odbędzie się 24 kwietnia.