Gościem kolejnego programu „Jestem z UW” będzie Dorota Całka – absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych i studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania UW.

Od najmłodszych lat związana z harcerstwem. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącej Związku Harcerstwa Polskiego. We władzach naczelnych ZHP wspiera przewodniczącego w jego zadaniach oraz udziela się społecznie, wychowując dzieci i młodzież zgodnie z zasadami i misją ZHP. Dorota Całka zawodowo zajmuje się prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa. Wcześniej była specjalistką w zakresie public relations i marketingu. W wolnych chwilach lubi podróżować i czytać książki.

Audycji z udziałem Doroty Całki będzie można posłuchać 1 grudnia między godz. 10.00 a 10.30 w Akademickim Radiu Kampus na 97,1 FM.

klubabsolwentow.uw.edu.pl