Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz Instytut Filozofii UW we współpracy z École Normale Supérieure Paris zapraszają na spotkanie w ramach „Akademickie spojrzenia: konwersatorium Actualité critique”.

Temat spotkania to: „Bunt samców beta? Czy agresja w polityce i sferze publicznej wiąże się z kryzysem męskości?”.

Wydarzenie odbędzie się 14 stycznia (wtorek) w godz. 16.45-18.15 w siedzibie Instytutu Filozofii UW (ul. Krakowskie Przedmieście 3, s. 4).

Spotkania w ramach konwersatorium „Actualité critique” odbywają się w języku polskim i angielskim. Koordynatorami projektu są dr Kinga Torbicka i dr Nicolas Maslowski z Ośrodka Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW, dr Jadwiga Nadolska z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz dr Marcin Rychter z Instytutu Filozofii UW.

Szczegółowe informacje >>