Teatr Hybrydy UW wystawi fragmenty kilku spektakli w ramach obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce, 16 urodzin BUW oraz 200-lecia UW i 10-lecia Teatru Hybrydy UW. Teatr zaprezentuje m.in. sceny z „Moralności pani Dulskiej” G. Zapolskiej, „Wujaszka Wani” A. Czechowa, „Ślubów panieńskich” A. Fredry, „Pułapki” R. Thomasa, teksty M. Hemara, Cz. Miłosza, Z. Herberta. Oprócz artystów Teatru Hybrydy wystąpią także aktorzy Teatru Polskiego i Teatru Narodowego.

Wystąpią: Mateusz Denys, Zuzanna Federowicz, Emilia Korytowska, Adrianna Sadowska, Aleksandra Sapiaska, Dominika Świątek, Justyna Laskowska, Paweł Leszkowicz, Agnieszka Śnieżko, Marta Paszke, Aleksandra Żuk, Agata Gontarczyk, Iwona Łozińska, Marlena Pióro, Aleksandra Piasecka, Krystian Czaja, Oskar Onisk. Reżyseria: Maciej Dzięciołowski
Wstęp jest wolny.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia o godz. 12.00, 14.00 i 16.20 w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66.