„Łączymy Uniwersytet” to hasło przygotowane na 25-lecie indywidualnych studiów międzyobszarowych, które prowadzone są na UW. Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych oraz Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych zorganizowały z tej okazji spotkanie.

O godz. 11.30 w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego (Krakowskie Przedmieście 26/28) odbędzie się dyskusja panelowa „Miejsce studiów międzyobszarowych w Uniwersytecie Warszawskim”, która poprowadzą prof. Joanna Pijanowska z Wydziału Biologii oraz prof. Paweł Stępień z Wydziału Artes Liberales.

O godz. 14.00, w tym samym miejscu, rozpocznie się sesja jubileuszowa „Skąd idziemy, dokąd zmierzamy?” z udziałem prof. Marcina Pałysa, rektora UW, prof. Andrzeja Kajetana-Wróblewskiego, prof. Jerzego Axera, prof. Andrzeja Hennela, prof. Marty Kicińskiej-Habior.