Dwudziesta rocznica powstania Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii UW zostanie uczczona podczas najbliższego spotkania Klubu Innowacji UW. To uniwersytecka platforma, za pośrednictwem której świat nauki spotyka się z biznesem.

Nadchodzące spotkanie członków tego klubu będzie miało wyjątkowy charakter z uwagi na 20-lecie UOTT UW. Wezmą w nim udział m.in.: rektor UW, naukowcy reprezentujący sektory Med i Tech, liderzy najlepiej komercjalizującego zespołu naukowego UW i jednej ze spółek spin-off UW, a także przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej, przedsiębiorców, inwestorów i funduszy kapitałowych. Po części oficjalnej odbędzie się uroczysty bankiet.

Wydarzenie będzie miało miejsce 27 listopada (początek o godz. 16.30) w gmachu dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej. Wstęp wolny, po uprzedniej rejestracji.

Szczegółowe informacje>>