24 maja na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się Dzień Kariery Sektora Publicznego.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych oraz Biuro Karier pod honorowymi patronatami rektora UW prof. Alojzego Z. Nowaka i Marleny Maląg – minister rodziny i polityki społecznej.

Celem wydarzenia jest przybliżenie studentom i absolwentom specyfiki pracy w różnych instytucjach sektora publicznego, poznanie ofert pracy, praktyk i staży, a także procesu rekrutacji poszczególnych instytucji. Jest także szansą na spotkanie środowiska akademickiego z otoczeniem instytucjonalnym.

Podczas Dnia Kariery swoją ofertę zaprezentuje kilkanaście podmiotów, takich jak: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Główny Urząd Statystyczny, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Urząd m.st. Warszawy, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Służba Kontrwywiadu Wojskowego i Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Ponadto uczestnicy targów będą mogli skorzystać z okazji do rozmowy z doradcą zawodowym o planowaniu ścieżki kariery lub skonsultować dokumenty aplikacyjne.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier UW >>