Klub Absolwentów UW oraz Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie zapraszają na uroczystość z okazji 10-lecia akcji „Książka z Rekomendacją”.
Podczas uroczystości wystąpi Chór Towarzystwa Przyjaciół Chóru UW Amici Canentes pod dyrekcją Zuzanny Kuźniak.

Wydarzenie odbędzie się 30 marca o godzinie 12.00 w holu katalogowym Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ulicy Dobrej 56/66.

Akcja „Książka z rekomendacją” ma ułatwić  studentom UW zapoznanie się z najnowszymi i najwartościowszymi osiągnięciami myśli polskiej i światowej, rekomendowanymi przez doświadczonych praktyków życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego. W czasie trwania akcji zakupiono do zbiorów BUW 732 książek polskich i zagranicznych o wartości 58,5 tys. zł. W akcji wzięły udział 171 osoby w większości członkowie Klubu Absolwentów UW oraz 3 instytucje.

Więcej informacji: