Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego organizuje międzynarodowy festiwal „Wiosna Chórów na UW”. Potrwa on od 23 do 25 kwietnia. Pierwszego i ostatniego dnia festiwalu na UW artyści wystąpią a capella.

Koncert galowy – „Messa di Requiem” Giuseppe Verdiego odbędzie się 24 kwietnia o godz. 19.30 w kościele Wszystkich Świętych na placu Grzybowskim 3/5 w Warszawie. Koncert pod dyrekcją Iriny Bogdanovich wykona blisko 250 muzyków.

Bilety w cenie 25 złotych można nabyć w serwisie www.eBilet.pl oraz w salonach EMPiK.

I Koncert festiwalowy a cappella odbędzie się 23 kwietnia o godz. 19:30 (Sala Kolumnowa, Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 24/26). Natomiast II Koncert festiwalowy a cappella odbędzie się 25 kwietnia o godz. 19:30 (Audytorium Maximum, Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Więcej informacji na stronie Chóru Akademickiego UW