Międzynarodowe Forum Baltic Sea Region University Network (BSRUN), pt. “University Mergers” poświęcone będzie aktualnej polityce krajów Regionu Morza Bałtyckiego dotyczącej konsolidacji uczelni. Prelegenci zaprezentują przykłady dobrych praktyk i swoje doświadczenia związane z realizacją połączeń uczelni. Tematem dyskusji będą zarówno korzyści wynikające z konsolidacji, jak i obawy z tym związane.

Do udziału w konferencji zaproszeni są przedstawiciele władz szkół wyższych, administracji oraz naukowcy. Spotkanie będzie okazją do podzielenia się doświadczeniem, a także do pogłębienia współpracy uczelni Regionu Morza Bałtyckiego.

Zgłoszenie należy przesłać na adres: bsrun@uwm.edu.pl.

Konferencja odbędzie się 20-21 kwietnia w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich przy Krakowskim Przedmieściu 32.

Więcej informacji na stronie