Seminarium „Szkoła wobec zjawiska ESL” organizowane jest w ramach projektu „RESL.eu – Przeciwdziałanie wczesnemu porzucaniu szkoły w Unii Europejskiej”. Głównym celem seminarium jest zaprezentowanie wyników międzynarodowego badania i przybliżenie najnowszej wiedzy na temat zjawiska wczesnego porzucania edukacji (ESL – early school leaving). Będzie to także szansa do refleksji nad rolą szkoły w zapobieganiu temu zjawisku oraz dyskusji na temat sposobów pomocy uczniom ryzyka edukacyjnego w szkole.

Spotkanie organizuje Wydział Pedagogiczny. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Seminarium odbędzie się 2 grudnia w godz. 10:00–15:30 w Bibliotece Publicznej m. st. Warszawy przy ul. Koszykowej 26/28.

Zgłoszenia udziału na seminarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Link do formularza dla pracowników szkół uczestniczących w projekcie RESL.eu

Link do formularza dla pozostałych uczestników

www.pedagog.uw.edu.pl