Jaki powinien być nowoczesny uniwersytet? W jaki sposób zarządzanie strategiczne może wpłynąć na rozwój dydaktyki, badań i współpracy z otoczeniem, w tym z przedsiębiorcami?

Jak kształtować programy rozwojowe uczelni w czasach kryzysu demograficznego? Na te pytania będą próbowali odpowiedzieć uczestnicy konferencji podsumowującej pięć lat realizacji projektu „Nowoczesny Uniwersytet – kompleksowy program wsparcia dla doktorantów i kadry dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego”. Spotkanie będzie również okazją do zastanowienia się nad samą ideą nowoczesnego uniwersytetu, procesem zarządzania zmianą oraz innymi strategicznymi wyzwaniami stojącymi przed UW w najbliższej przyszłości.

Projekt „Nowoczesny Uniwersytet – kompleksowy program wsparcia dla doktorantów i kadry dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego” współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Formularz rejestracji znajduje się tutaj.

Program konferencji znajduje się tutaj.

Konferencja odbędzie się 28 października w Sali Senatu (Pałac Kazimierzowski) Uniwersytetu Warszawskiego. Planowane rozpoczęcie o godz. 10, zakończenie ok. godz. 15.

www.nuw.uw.edu.pl