Konferencja będzie okazją do spotkania przedsiębiorców, reprezentantów instytucji publicznych i organizacji pozarządowych oraz naukowców, którzy starają się budować połączenia między uczelnią i otoczeniem w celu zapewnienia studentom jak najlepszych warunków praktycznego kształcenia. Bezpłatna konferencja kończy projekt eCo-Solving realizowany w ramach programu Rozwój Polskich Uczelni w latach 2015–2016 „Aplikacyjne prace dyplomowe i inne formy dydaktycznej współpracy uczelni z otoczeniem”.

Konferencję organizują Uniwersytet Warszawski wraz z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

Przykłady dobrych praktyk można podsyłać na adres ecosolving(at)uw.edu.pl do 28 kwietnia.

Sympozjum odbędzie się 16 maja w godz. 8.30-16.00 w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich (Sala Balowa) przy Krakowskim Przedmieściu 32.