20 wydziałów i prawie 30 innych jednostek uniwersyteckich w jednym miejscu. Na Kampusie głównym UW o godz. 10.00 rozpocznie się Dzień Otwarty Uniwersytetu. Przed gmachem Dawnej Biblioteki rozstawionych zostanie ponad 60 stanowisk, w których prezentować się będą uniwersyteckie jednostki. Można będzie dowiedzieć się o zasadach rekrutacji, o tym czego można nauczyć się na konkretnym kierunku, jakie są wymagania, a także poznać studentów oraz wykładowców.

Od kwietnia codziennie na stronie głównej UW pojawiają się kolejno informacje o uniwersyteckich wydziałach. Do 26 kwietnia opublikowane zostaną opisy wszystkich 20, od „Artes Liberales” do Zarządzania. Opisy będą dostępne jeszcze przez długi czas w zakładce rekrutacja.

Przydatne linki:strona przeznaczona dla kandydatów

katalog kierunków