Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie organizuje 6. Aukcję Dzieł Sztuki Współczesnej, która odbędzie się w dwóch formach:

– 4 grudnia o godz. 18.00 w sali na parterze rozpocznie się aukcja tradycyjna tzw. „młotkowa”,

– od 4 do 18 grudnia na portalu www.artinfo.pl odbędzie się aukcja internetowa.

Obiekty, które będzie można licytować podczas aukcji, można zobaczyć na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej.

Ceny wywoławcze większości prac, zarówno na aukcji młotkowej jak i internetowej to 200 zł.

Dochód ze sprzedaży dzieł sztuki zostanie przeznaczony na konserwację obiektów z kolekcji historycznych, artystycznych i specjalnych BUW.

Wystawa przedaukcyjna prac będących przedmiotem aukcji „młotkowej” odbędzie się 4 grudnia w godz. 11-18 w sali wystawowej na parterze w gmachu biblioteki (ul. Dobra 56/66).

Zobacz zaproszenie na aukcję