„Rola badań edukacyjnych w kształceniu przyszłych nauczycieli” – to tytuł konferencji, która odbędzie się od 17 do 18 listopada w Szkole Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego.

Organizatorzy zaplanowali ponad 20 wystąpień i paneli dyskusyjnych, na których zostaną poruszone kwestie takie jak: rola badań naukowych w edukacji, efekty zdalnego nauczania czy namysł nad tym, czym należy się kierować w budowaniu systemu edukacji. Gośćmi konferencji będą m.in. profesorowie Gert Biesta i Thomas Hatch.

Konferencja odbędzie się w Szkole Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego (siedziba CeNT UW, ul. Banacha 2c). Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje >>