PCG Academia, Times Higher Education i wydawnictwo Elsevier organizują międzynarodową konferencję ScienceCon, połączoną z galą wręczenia nagród THE Impact Rankings 2022.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowane statystyczne podsumowanie procesu ewaluacji naukowej za lata 2017–2021. Zaplanowano też dwa merytoryczne panele na temat najlepszych praktyk w zakresie profesjonalnego zarządzania nauką oraz budowania reputacji uczelni na arenie międzynarodowej, za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Punktem kulminacyjnym konferencji ScienceCon 2022 będzie pierwsza w historii Polski Gala wręczenia nagród THE Impact Rankings – pierwszego rankingu szkół wyższych opartego o Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Wydarzenie odbędzie się 18 maja w budynku Collegium Novum na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia >>