Uniwersytet Warszawski Wynajem sal i inne usługi

Wynajem sal i inne usługi

Organizacja imprez zewnętrznych, wynajem sal

Zewnętrzne firmy i instytucje mają możliwość wynajęcia pomieszczeń w uniwersyteckich budynkach przy Krakowskim Przedmieściu, m.in. w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej, Auditorium Maximum oraz Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich. W ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt sal o różnej powierzchni i charakterze: duże aule konferencyjne, mniejsze sale wykładowe, sale zabytkowe (cennik). Informacji udziela Biuro Gospodarcze UW.

W sprawie wynajmu pomieszczeń w pozostałych budynkach Uniwersytetu, należy kontaktować się z wydziałami i jednostkami, mieszczącymi się w danych gmachach.

W sprawie wynajmu pomieszczeń na terenie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66, należy kontaktować się z BUW.

Przedsięwzięcia komercyjne i reklamoweZgodę na akcje promocyjne i reklamowe oraz wszelkie przedsięwzięcia komercyjne na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu (np. nagrywanie materiałów komercyjnych) wydaje kanclerz Uniwersytetu Warszawskiego.

Noclegi

Biuro Gospodarcze

Krakowskie Przedmieście 26/28

tel. 22 55 20 346