Uniwersytet Warszawski Wynajem sal i inne usługi

Wynajem sal i inne usługi

Organizacja imprez, wynajem sal i powierzchni

Jednostki Uniwersytetu Warszawskiego, uniwersyteckie organizacje studenckie i doktoranckie, zewnętrzne firmy i instytucje mają możliwość wynajęcia pomieszczeń w uniwersyteckich budynkach przy Krakowskim Przedmieściu, m.in. w Starej Bibliotece, Auditorium Maximum oraz Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich. W ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt sal o różnej powierzchni i charakterze: duże aule konferencyjne, mniejsze sale wykładowe, sale zabytkowe (cennik). Informacji udziela Biuro Ewidencji Nieruchomości.

W sprawie wynajmu pomieszczeń w pozostałych budynkach Uniwersytetu należy kontaktować się z wydziałami i jednostkami mieszczącymi się w danych gmachach.

Wydziały i jednostki

W sprawie wynajmu pomieszczeń na terenie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 należy kontaktować się z BUW.

Przedsięwzięcia komercyjne i reklamowe

Zgodę na akcje promocyjne i reklamowe oraz wszelkie przedsięwzięcia komercyjne na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu (np. nagrywanie materiałów komercyjnych) wydaje kanclerz Uniwersytetu Warszawskiego.

Noclegi

Przydatne kontakty i linki

Biuro Ewidencji Nieruchomości

Auditorium Maximum, I piętro, pok. 8