Uniwersytet Warszawski Komisja Rektorska ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji

Komisja rektorska powołana na kadencję 2020-2024
Przewodniczący:

prof. dr hab. Zbigniew Lasocik – Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych;Członkowie

Członkowie komisji

dr hab.Michał Bilewicz, prof. ucz. – Wydział Psychologii;

dr hab. Wojciech Brzozowski, prof. ucz. – Wydział Prawa i Administracji;

dr hab. Anna Kiersztyn, prof. ucz. –Wydział Socjologii;

dr Hanna Machińska – Wydział Prawa i Administracji

dr Marta Pietrusińska – Wydział Pedagogiczny;

dr Aleksandra Winiarska – Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji;

prof. dr hab. Małgorzata Fuszara Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji.

Zarządzenia

Zarządzenie nr 49 rektora UW z 6 czerwca 2017 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 85 rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie powołania Komisji Rektorskiej ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji na kadencję 2016-2020 (pdf)

Zarządzenie nr 85 rektora UW z 18 listopada 2016 r. w sprawie powołania Komisji Rektorskiej ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji na kadencję 2016-2020 (pdf)

Zarządzenie nr 18 rektora UW z 8 marca 2010 r. w sprawie utworzenia i zadań Komisji Rektorskiej ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji (pdf)