Studia podyplomowe z zarządzania uczelnią

Drukuj

Zarządzanie szkołą wyższą to studia podyplomowe dla pracowników administracji UW. Uczestnicy dowiedzą się na nich, jakie są kompetencje organów uczelni, co to jest uniwersytet przedsiębiorczy, jak organizować badania i pracę zespołu, jaka jest rola marketingu na uczelni, jak zarządzać finansami w projektach, a także do czego uczelni potrzebny jest system SAP. Do 7 grudnia trwa rekrutacja.

Podyplomowe studia menedżerskie – zarządzanie szkołą wyższą: szkoła wyższa jako organizacja projektowa – są skierowane do pracowników UW, kierowników i liderów uczelnianych projektów. Ich celem jest doskonalenie pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego z problematyki nowoczesnego zarządzania uczelnią jako organizacją projektową.

 

Studia trwają dwa semestry. Zajęcia odbywają się na Wydziale Zarządzania w piątki i soboty, przeciętnie raz lub dwa razy w miesiącu. Dla pracowników UW są nieodpłatne (finansowane z budżetu uczelni).

 

Zapisy trwają do 7 grudnia przez Internetową Rejestrację Kandydatów, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (limit 30 osób).

 

Dodatkowe informacje można otrzymać w Sekretariacie Podyplomowych Studiów Menedżerskich Wydziału Zarządzania UW pod adresem e-mail psm(at)wz.uw.edu.pl lub numerem telefonu 55 34 032, 55 34 181.

 

Inauguracja zajęć odbędzie się 8 grudnia o godz. 13.30 w sali B205 Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3.

 

Spis zajęć 2017/2018 (pdf)