„mUWi się” – podsumowanie pierwszej edycji cyklu

48 odcinków, 28 rozmówców, 24 komunikaty i dziesiątki tematów ważnych dla społeczności uczelni. Zakończyła się pierwsza edycja cyklu „mUWi się. Podkasty Uniwersytetu Warszawskiego”. Już w maju rusza druga seria. Zakończyła się pierwsza edycja cyklu „mUWi się. Podkasty Uniwersytetu Warszawskiego” – projektu przybliżającego życie akademickie w jego najważniejszych wymiarach: nauki, dydaktyki, inwestycji oraz spraw istotnych dla … Czytaj dalej „mUWi się” – podsumowanie pierwszej edycji cyklu